BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
2018 Ocak Ayı Elektrik Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü Çalışma Planı
![2018 Ocak Ayı Elektrik Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü Çalışma Planı](/www/images/mansetresim.png)
Müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşların elektrik ekipmanlarının periyodik kontrolleri devam etmektedir. Bu kapsamda 2018 Ocak ayında Elektrik Ekipmalarının Periyodik Kontrolü yapılacak okullarımız çalışma planında belirtilmiştir.